Výsledky Přestavlcký vlk 2016

Celkové výsledky:

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
1 26 Jan Matoušek Eleven Team Příchovice 1989 01:04:45
2 55 Vojtěch Stránský Dexter Cycling 1990 01:06:51
3 45 Petr Cmunt Benny Invest.com 1996 01:07:04

Celkové pořadí:

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
1 26 Jan Matoušek Eleven Team Příchovice 1989 01:04:45
2 55 Vojtěch Stránský Dexter Cycling 1990 01:06:51
3 45 Petr Cmunt Benny Invest.com 1996 01:07:04
4 9 Zdeněk Stieber CK Loko-Rakovník 1972 01:07:40
5 100 Standa Derfl Kola Derfl Mělník 1976 01:08:02
6 91 Aleš Doucha Bike Point 1982 01:08:26
7 6 Zbyněk Růžička Ski Paudera Staré Splavy 1991 01:08:33
8 56 Miroslav Trux Bike Point 1972 01:09:01
9 64 Josef Nestler KL Sport Most 1963 01:09:34
10 35 Jiří Pecánek MMB Třebenice 1976 01:09:54
11 20 Lukáš Nestler KL Sport Most 1987 01:10:28
12 94 Jan Kašpar CK Slavoj Terezín CykloCity 2000 01:10:33
13 74 Marek Bušek BTT Libochovie 1973 01:10:47
14 38 Ladislav Rosypal MMB Třebenice 1976 01:11:21
15 5 Luboš Jedlička Auto Karlov Plzeň 1979 01:11:45
16 25 Martin Filip Ladegustation Chefs Team 1977 01:12:15
17 62 Michal Ptáček Sport team Brozany 1985 01:12:23
18 72 Zdeněk Hora Lounky 1961 01:12:37
19 48 Petr Soubusta CK Slavoj Terezín CykloCity 1978 01:12:44
20 58 Saša Hájek Roudnice n/L 1988 01:13:12
21 61 Pavel Tlustý Sport team Brozany 1985 01:13:13
22 40 Standa Kozák Bike Point 1972 01:13:27
23 87 Zdeněk Krob Bike Point 1963 01:14:08
24 30 Tomáš Kellner MMB Třebenice 1988 01:14:12
25 7 Václav Kamínek Team Symbio-Canondail 1992 01:14:27
26 8 Petr Kamínek Team Symbio-Canondail 1995 01:15:27
27 15 Miroslav Hraběta Roudnice n/L 1974 01:15:45
28 59 Jiří Beer Roudnice n/L 1983 01:16:00
29 71 Michal Volf CK Slavoj Terezín CykloCity 1982 01:16:15
30 13 Ondřej Bula Krušnohorský dvůr 1980 01:16:17
31 66 Luboš Pospíšil Litoměřice 1983 01:16:26
32 88 Michal Laube BTT Libochovice 1978 01:16:39
33 90 Petr Janda Komikoni 1982 01:16:45
34 79 Zbyněk Říha BTT Libochovice 1986 01:17:09
35 44 Zdeněk Čapek CykloCity Lovosice 1997 01:17:11
36 46 Petr Živec Litoměřice 1966 01:17:17
37 76 Jan Kokoška BTT Libochovice 1979 01:17:46
38 92 David Grbavčic Roudnice n/L 1986 01:18:00
39 53 Milan Novák Mountain Riders Velemín 1978 01:18:28
40 23 Zdeněk Pinc MMB Třebenice 1996 01:18:29
41 2 Tomáš Hlom Ck Přestavlky 1976 01:18:42
42 27 Daniel Kittl Bicykle Kříž Ústí nad Labem 2002 01:19:12
43 37 Jan Pecánek MMB Třebenice 1972 01:19:29
44 31 Marcel Příhoda MMB Třebenice 1974 01:19:45
45 75 Marek Hřebinka BTT Libochovice 1973 01:20:02
46 73 Josef Prchlík CK Slavoj Terezín CykloCity 1977 01:20:18
47 85 Roman Poborský Třebenice 1974 01:20:46
48 42 Pavel Nič Sokol Veltěž 1977 01:21:05
49 49 Miroslav Varvařovský All Training.cz 1968 01:21:06
50 57 Marek Hejbal KRK Litoměřice 1972 01:22:25
51 1 Miroslav Salač Ck Přestavlky 1979 01:22:26
52 12 Jaromír Papík KCR Roudnice n/L 1968 01:22:42
53 51 Jan Striž Hc čerti Dobkovičky 1977 01:22:50
54 98 Radek Vaněk Roudnice n/L 1974 01:23:04
55 93 Víťa Macháček Euro Oil Litoměřice 1981 01:23:09
56 10 Pavel Došek MMB Třebenice 1968 01:23:28
57 11 Pavel Henzl CykoCity Lovosice 1969 01:23:29
58 28 Jiří Rokoš Nížebohy 1959 01:25:38
59 81 Štěpán Pechman MultiPro Team 1999 01:25:59
60 3 Aleš Svoboda Ck Přestavlky 1981 01:26:08
61 50 Dušan Pressl SKP Styl Litoměřice 1975 01:26:22
62 52 Roman Šnaidauf Mountain Riders Velemín 1974 01:26:39
63 47 Josef Čarný MMB Třebenice 1973 01:27:29
64 67 Přemysl Preiss Kola Vondra 1998 01:27:46
65 65 David Patocs Koloshop.cz 1988 01:28:10
66 17 Jaroslav Hanzl Kbely Cycling team 1955 01:28:36
67 39 Miroslav Adámek Černuc 1955 01:28:50
68 77 Lukáš Krob BTT Libochovice 1973 01:28:55
69 16 Zdeněk Šatra Roudnice n/L 1985 01:29:45
70 24 Ferdinand Wiesner Ferybike 1980 01:30:46
71 41 Kryštof Král Sokol Veltěž 2006 01:32:07
72 18 Tomáš Lev Litoměřice 1990 01:32:25
73 34 Ondřej Cmunt Haven Extreme 2003 01:33:04
74 63 Klára Nestlerová KL Sport Most 1992 01:36:24
75 97 Gabriela Pecharová Bike Point 1996 01:36:49
76 99 Aleš Glaubauf Kladno 1989 01:37:30
77 96 Petra Hendrychová Oko 69 1981 01:37:45
78 95 David Kunert Chotěšov 1987 01:38:53
79 29 Petr Znamenáček Ck Přestavlky 1977 01:39:52
80 86 Vladimír Burda Veslování Bohemians 1952 01:40:35
81 68 Jaroslav Novák Brná nad Labem 1962 01:44:29
82 69 Klára Chlupsová Kolín 1977 01:45:16
83 33 Lenka Rasochová SG Doksy 1974 01:50:28
84 70 Štěpán Zahálka CK Slavoj Terezín CykloCity 2006 01:52:20
85 82 Jonatan Rauchfus MultiPro Team 2005 01:53:13
86 84 Tomáš Vlachovský BSK racing 1988 01:53:32
87 21 Ivan Kapoun KCR Roudnice n/L 1949 01:55:28
88 22 Michaela Fialová CK Slavoj Terezín CykloCity 1992 02:02:08
89 83 Jakub Tolman MultiPro Team 1994 02:08:03

 


10-18

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
12 94 Jan Kašpar CK Slavoj Terezín CykloCity 2000 01:10:33
42 27 Daniel Kittl Bicykle Kříž Ústí nad Labem 2002 01:19:12
59 81 Štěpán Pechman MultiPro Team 1999 01:25:59
64 67 Přemysl Preiss Kola Vondra 1998 01:27:46
71 41 Kryštof Král Sokol Veltěž 2006 01:32:07
73 34 Ondřej Cmunt Haven Extreme 2003 01:33:04
84 70 Štěpán Zahálka CK Slavoj Terezín CykloCity 2006 01:52:20
85 82 Jonatan Rauchfus MultiPro Team 2005 01:53:13
N 80 Matěj Krejčí MultiPro Team 1998 nedojel
N 43 Erika Holinková SG Doksy 1999 nedojel

19-29

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
1 26 Jan Matoušek Eleven Team Příchovice 1989 01:04:45
2 55 Vojtěch Stránský Dexter Cycling 1990 01:06:51
3 45 Petr Cmunt Benny Invest.com 1996 01:07:04
7 6 Zbyněk Růžička Ski Paudera Staré Splavy 1991 01:08:33
11 20 Lukáš Nestler KL Sport Most 1987 01:10:28
20 58 Saša Hájek Roudnice n/L 1988 01:13:12
24 30 Tomáš Kellner MMB Třebenice 1988 01:14:12
25 7 Václav Kamínek Team Symbio-Canondail 1992 01:14:27
26 8 Petr Kamínek Team Symbio-Canondail 1995 01:15:27
35 44 Zdeněk Čapek CykloCity Lovosice 1997 01:17:11
40 23 Zdeněk Pinc MMB Třebenice 1996 01:18:29
65 65 David Patocs Koloshop.cz 1988 01:28:10
72 18 Tomáš Lev Litoměřice 1990 01:32:25
74 63 Klára Nestlerová KL Sport Most 1992 01:36:24
75 97 Gabriela Pecharová Bike Point 1996 01:36:49
76 99 Aleš Glaubauf Kladno 1989 01:37:30
78 95 David Kunert Chotěšov 1987 01:38:53
86 84 Tomáš Vlachovský BSK racing 1988 01:53:32
88 22 Michaela Fialová CK Slavoj Terezín CykloCity 1992 02:02:08
89 83 Jakub Tolman MultiPro Team 1994 02:08:03
N 19 Jaroslav Macák Litoměřice 1990 nedojel
N 54 Tomáš Krejčí Terezín 1989 nedojel
N 78 Tomáš Havlíček BTT Libochovice 1989 nedojel

 

30-39

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
6 91 Aleš Doucha Bike Point 1982 01:08:26
15 5 Luboš Jedlička Auto Karlov Plzeň 1979 01:11:45
16 25 Martin Filip Ladegustation Chefs Team 1977 01:12:15
17 62 Michal Ptáček Sport team Brozany 1985 01:12:23
19 48 Petr Soubusta CK Slavoj Terezín CykloCity 1978 01:12:44
21 61 Pavel Tlustý Sport team Brozany 1985 01:13:13
28 59 Jiří Beer Roudnice n/L 1983 01:16:00
29 71 Michal Volf CK Slavoj Terezín CykloCity 1982 01:16:15
30 13 Ondřej Bula Krušnohorský dvůr 1980 01:16:17
31 66 Luboš Pospíšil Litoměřice 1983 01:16:26
32 88 Michal Laube BTT Libochovice 1978 01:16:39
33 90 Petr Janda Komikoni 1982 01:16:45
34 79 Zbyněk Říha BTT Libochovice 1986 01:17:09
37 76 Jan Kokoška BTT Libochovice 1979 01:17:46
38 92 David Grbavčic Roudnice n/L 1986 01:18:00
39 53 Milan Novák Mountain Riders Velemín 1978 01:18:28
46 73 Josef Prchlík CK Slavoj Terezín CykloCity 1977 01:20:18
48 42 Pavel Nič Sokol Veltěž 1977 01:21:05
51 1 Miroslav Salač Ck Přestavlky 1979 01:22:26
53 51 Jan Striž Hc čerti Dobkovičky 1977 01:22:50
55 93 Víťa Macháček Euro Oil Litoměřice 1981 01:23:09
60 3 Aleš Svoboda Ck Přestavlky 1981 01:26:08
69 16 Zdeněk Šatra Roudnice n/L 1985 01:29:45
70 24 Ferdinand Wiesner Ferybike 1980 01:30:46
77 96 Petra Hendrychová Oko 69 1981 01:37:45
79 29 Petr Znamenáček Ck Přestavlky 1977 01:39:52
82 69 Klára Chlupsová Kolín 1977 01:45:16
N 36 Petr Čuchal MMB Třebenice 1980 nedojel
N 60 Rudolf Teichert Roudnice n/L 1985 nedojel
N 32 Veronika Samseli Lovosice 1981 nedojel

40-49

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
4 9 Zdeněk Stieber CK Loko-Rakovník 1972 01:07:40
5 100 Standa Derfl Kola Derfl Mělník 1976 01:08:02
8 56 Miroslav Trux Bike Point 1972 01:09:01
10 35 Jiří Pecánek MMB Třebenice 1976 01:09:54
13 74 Marek Bušek BTT Libochovie 1973 01:10:47
14 38 Ladislav Rosypal MMB Třebenice 1976 01:11:21
22 40 Standa Kozák Bike Point 1972 01:13:27
27 15 Miroslav Hraběta Roudnice n/L 1974 01:15:45
41 2 Tomáš Hlom Ck Přestavlky 1976 01:18:42
43 37 Jan Pecánek MMB Třebenice 1972 01:19:29
44 31 Marcel Příhoda MMB Třebenice 1974 01:19:45
45 75 Marek Hřebinka BTT Libochovice 1973 01:20:02
47 85 Roman Poborský Třebenice 1974 01:20:46
49 49 Miroslav Varvařovský All Training.cz 1968 01:21:06
50 57 Marek Hejbal KRK Litoměřice 1972 01:22:25
52 12 Jaromír Papík KCR Roudnice n/L 1968 01:22:42
54 98 Radek Vaněk Roudnice n/L 1974 01:23:04
56 10 Pavel Došek MMB Třebenice 1968 01:23:28
57 11 Pavel Henzl CykoCity Lovosice 1969 01:23:29
61 50 Dušan Pressl SKP Styl Litoměřice 1975 01:26:22
62 52 Roman Šnaidauf Mountain Riders Velemín 1974 01:26:39
63 47 Josef Čarný MMB Třebenice 1973 01:27:29
68 77 Lukáš Krob BTT Libochovice 1973 01:28:55
83 33 Lenka Rasochová SG Doksy 1974 01:50:28
N 14 Radek Sirowatka Štětí 1971 nedojel

50-59

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
9 64 Josef Nestler KL Sport Most 1963 01:09:34
18 72 Zdeněk Hora Lounky 1961 01:12:37
23 87 Zdeněk Krob Bike Point 1963 01:14:08
36 46 Petr Živec Litoměřice 1966 01:17:17
58 28 Jiří Rokoš Nížebohy 1959 01:25:38
81 68 Jaroslav Novák Brná nad Labem 1962 01:44:29
N 89 Bob Pechar Bike Point 1966 nedojel

 


60-80

Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Oddíl Rok narození Čas
66 17 Jaroslav Hanzl Kbely Cycling team 1955 01:28:36
67 39 Miroslav Adámek Černuc 1955 01:28:50
80 86 Vladimír Burda Veslování Bohemians 1952 01:40:35
87 21 Ivan Kapoun KCR Roudnice n/L 1949 01:55:28
N 4 Ladislav Beran Benátky n.J. 1954 nedojel

Leave a Reply